#1 2010-12-23 11:44:13

 Douglas Valeri

Potwór

Zarejestrowany: 2010-12-20
Posty: 100000001
Punktów :   

[IC]Raporty z akcji.

Witam, muszę mieć na Was oko - dlatego chcę, byście WSZYSTKIE akcje związane z pracą, zgłaszali tutaj - bez tego, uważane będzie że wcale jej nie było, więc proszę zajrzeć do tego tematu.




Kod:

[center][color=#00FFFF][b]~Nazwa Akcji~[/b][/color]
[b]Przebieg akcji, i jej opis:[/b]
[b]((Ewentualnie screeny:))[/b][/center]

Imię i Nazwisko:Hunter Clark
Wiek: 22
Stanowisko: Kierownik, opiekun strony.
Telefon:548264

Offline

 

#2 2010-12-24 19:55:45

Brayan_Caruso

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-12-21
Posty: 11
Punktów :   

Re: [IC]Raporty z akcji.

~~Raport z akcji ochrony Ratusza (i parę słów o 1013's pub) [24.12.2010r]~~


Ratusz:
godzina 18:27:40 = Wejście do ratusza, który świecił pustkami i zajęcie pozycji przy drzwiach.
godzina 18:31:12 = Zdanie krótkiego raportu z sytuacji jaka jest w ratuszu.
godzina 18:33:39 = Sprawdzenie strony internetowej firmy w telefonie. Zapoznanie się z tematem związanym z ochroną 1013's pub.
godzina 18:49:19 = Pustka.
godzina 18:56:50 = Pustka.
godzina 19:00:21 = Zmiana miejsca ochrony na 1013's pub.
godzina 19:03:07 = Pójście do banku po trochę gotówki by zapłacić za posiłek w 1013's pub (było wymagane), następnie pójście na przystanek i pojechać do Commerce Hotel.
godzina 18:04:31 = Spotkanie Simona Pechatnoff'a i powiedzenie mu o budynku, którego mamy chronić.
godzina 19:05:25 = Wejście do 1013's pub.
godzina 19:06:19 = Pustka w 1013's pub.
godzina 19:09:06 = Ustanie przy drzwiach wraz z Simon'em przy budynku i pilnowanie go
godzina 19:09:06 = Zdanie raportu z przebiegu akcji w Ratuszu.

:::PODSUMOWANIE:::



Na początku od razu pobiegłem do urzędu lecz gdy nikogo w nim nie było pomyślałem sobie, że po co ochraniać coś, czego niema. Potem zajrzałem na naszą stronę internetową w moim telefonie by sprawdzić, czy nie mamy jakichś innych obiektów do ochrony. Okazało się, że do ochrony jest 1013's pub więc powiedziałem bazie, że jeżeli nikt się nie zjawi z urzędu do 19:00 nie mam tu po co siedzieć i idę ochraniać pub naprzeciwko Hotelu Commerce. Nikt się nie zjawiał do 19:00 więc poszedłem do banku po kasę by zapłacić za bilet i jedzenie (bo było wymagane by zjeść przynajmniej jeden posiłek w tym pubie). Gdy czekałem na autobus spotkałem Simona i powiedziałem mu, że przyda się do ochrony 1013's pub. Nie miał kasy więc musiał zapewne iść z buta tam ( nie wiem, nie widziałem ). Ja pojechałem na miejsce i gdy już dojechałem od razu wszedłem do pub'u (nie wiedziałem, że jest remont a nikogo nie było więc pomyślałem, że pójdę do firmy i zdam raport). Poszedłem do firmy i zacząłem zdawać raport. Po kilku minutach sobie pomyślałem, że może już ktoś przyszedł do tego pub'u więc przerwałem pisanie i poszedłem tam. Przed wejściem spotkałem Simona, który stał przy wejściu i w tedy powiedział mi, że jest remont i mamy osłaniać wejście. Ustałem na swojej pozycji i ochraniałem wraz z Pechatnoff'em.

((SS))
http://img98.imageshack.us/gal.php?g=83273692.png

Ostatnio edytowany przez Brayan_Caruso (2010-12-24 22:21:30)


Imię i Nazwisko: Brayan Caruso
Wiek: 23
Stanowisko: Ochrona I st. *GSR*
Telefon: 546265

Offline

 

#3 2010-12-24 20:31:58

Simon Pechatonoff

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-12-22
Posty: 7
Punktów :   

Re: [IC]Raporty z akcji.

~Raport z ochrony 1013 pub'u~
Przebieg akcji, i jej opis:
Gdy przyszedłem do pub'u, nikogo tam nie było więc ustawiłem się przy drzwiach. Po chwili przyszedł właściciel - był zaskoczony że tu stoję, myślał że nikogo tam nie będzie. Kazał pilnować drzwi i nie wpuszczać nikogo ponieważ jest remont. Po chwili dołączył do mnie Brayan Caruso i staliśmy tak razem przez około pół godziny, bez kłopotów, oprócz jednego. Zostałem zwyzywany przez człowieka na Sanchezie, lecz odjechał po kilku sekundach (bez wątpienia przestraszył się mego groźnego wyglądu). Potem dołączył do nas Colin, ale po pięciu minutach zniknął. Następnie Brian Oconor do nas dołączył, i tak staliśmy aż do godziny 20:30 chroniąc pusty budynek.
Podsumowując, wszystko przebiegło bez problemów, w barze kupiłem wodę mineralną.


((Ewentualnie screeny:)) Nie posiadam

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pacyf.pun.pl www.fifaturki.pun.pl www.hussars-rappelz.pun.pl www.pokegra.pun.pl www.metin2-almanach.pun.pl